HAKKIMIZDA

"Enge Enerji; ısıtma, soğutma, havalandırma, çevre ve solar enerji konularında deneyimli bir mühendislik şirketidir."

Selim Yirmibeşoğlu

Kurucumuz Sn. Selim Yirmibeşoğlu, 30 yıllık Makine Mühendisliği tecrübesi ile enerji verimliliği üzerine Ar-Ge çalışmaları yaparak küresel ısınma ve iklim değişikliği çözümleri için insanlığın ve Dünyanın gelişimine katkıda bulunmaktadır.
Uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyi meslektaşlarına ve ülke sanayisine aktarmak amacıyla birçok görevde yer almıştır. Bunların başlıcaları;

  • 10 Yıl Düzce 1. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı
  • 8 Yıl Türkiye Organize Sanayi Bölgeleri Derneği (OSBDER) Yönetim Kurulu Üyesi
  • 5 Yıl TMMO Makine Mühendisleri Odası Düzce Yürütme Kurulu Başkanı
  • 4 Yıl Düzce Teknopark Yönetim Kurulu Üyesi
Sn. Selim Yirmibeşoğlu, Enge Enerji’nin Ar-Ge çalışmaları ile iklim değişikliği ve küresel ısınma problemlerini en aza indirecek çevreye ve doğaya duyarlı temiz bir gelecek için her türlü katkıda bulunması amacıyla yoğun gayret göstermektedir.

Hakkımızda

Firmamız bu alanlarda yapılan çalışmalar sonucunda mühendislik hizmetleri ile beraber imalat ve taahhüt hizmeti de vererek işlerine devam etmektedir. Enge Enerji, güneş enerjisinden faydalanarak sürekli yenilikçi ürünler geliştirmektedir.

Firmamız iklim değişikliği ve küresel ısınma problemlerini en aza indirecek çevreye ve doğaya duyarlı temiz bir gelecek için ürün ve sistemler geliştirmeye devam edecektir.

Sn. Selim Yirmibeşoğlu'nun doğru sistemlerle enerji tasarrufu hakkındaki ipuçları

Sayın Yatırımcı

Enerji verimliliğinin önemi her geçen gün artmaktadır.Her endüstriyel şirket için zaman ve üretim süreçleri nasıl önem arz ediyorsa işletmelerin tasarruf edebileceği noktalarda her zamankinden daha büyük bir rekabet konusu haline gelmiştir.

Şirketler kendisini geleceğin teknolojilerine hazırlamasına ilaveten dünyadaki küresel ısınmanın etkilerini azaltmak içinde sosyal projeler üretmeye başlamıştır.

Süreç maliyetlerinin daha iyi anlaşılması ile zaman yatırımının ön plana çıktığını görmekteyiz.Ama biz bu süreçleri yönetirken etrafımıza ve dünyamıza verdiğimiz zararları görmemekteyiz.

İşlerimizi geliştirip para kazanırken dünyamızı ve çocuklarımızın geleceğinide korumak zorunda olduğumuzu unutmamalıyız.Süreçler çalışanların zaman yatırımı yapmasını gerektirdiği gibi maliyetleri minumuma getirmek para tasarrufunuda yanında getirmektedir.

Karlılığın anahtarı endüstriyel ekipmanın ve yatırımların yanlızca satın alma maliyetlerini değil,toplam sahip olma maliyetini (TCO) düşürmektir.Mühendislikte doğru ve verimli yatırım araçları TCO’ yu ciddi bir şekilde düşürebilir.Modern dünyada ‘ tasarruf yönetiminin ’ prensipleri değişti.Yanlış yatırım ve bilgisiz taleplerin çokluğu nedeniyle sorun artık ‘ Neyi ne zaman yapmalı’ değil ‘Neyi neden yapmamalı’. Yatırım süreçlerinizde sabit giderlerinizden tasarruf edebileceğiniz sistemler konusunda sizi desteklemek ve gerçekçi alternatif ürünler sunmak istiyoruz.Size sistem tasarımı, montaj hizmetleri ile elbette akıllı ve teknolojik ürünler sağlayarak üretim maliyetlerinizin ve sabit giderlerinizin düşmesine yardımcı olabiliriz.

Dünyaya Saygılı, Dünyada Saygın

Dinamik, yenilikçi yönetimi ve alt yapısı ile önemli endüstriyel projeler bitiren firmamız, son yıllarda iklim değişikliğinin getirdiği felaketler küresel ısınmanın dünyamıza olumsuz etkileri ve sera gazlarının artması sebebi ile geliştirdiği fosil yakıtsız ısıtma, soğutma ve havalandırma ürün ve sistemleri ile geleceğimizi güvence altına alacak projeler yatmaktadır.

Şirketimizin "Dünyaya saygılı, Dünyada saygın" stratejisinin özünü AR-GE çalışmaları oluşturmaktadır.

Isı Pompası
Slogan

Kalıplaşmış ve kitabi değerlere göre hazırlanmış projeler yapmak yerine, bizzat deneyimleyerek ve kullanıcıların isteklerini ön planda tutarak maksimum fayda ve enerji tasarrufu sağlayan çözümler geliştirmektedir.

Neden Biz

Projelerimiz, en üst düzey teknoloji uygulamaları ile verimli, ekonomik, çevreye duyarlı, müşteri memnuniyeti ön planda tutularak kaliteden asla ödün verilmeden gerçekleştirilmektedir. Bu hizmetler verilirken, aynı zamanda sektör de bilinçlendirilmektedir.